Aktualności
Zakaz odwiedzin w Oddziale Neurologicznym oraz w Oddziale Chirurgicznym Ogólnym. Ograniczenie odwiedzin w oddziałach szpitalnych. Email
18.09.2019.
Informujemy, że ze względu na ryzyko zakażenia, wstrzymano przyjęcia pacjentów do Oddziału Neurologicznego.
Obecnie obowiązuje zakaz odwiedzin w Oddziale Neurologicznym oraz w Oddziale Chirurgicznym Ogólnym.
W pozostałych oddziałach odwiedziny należy ograniczyć do minimum.
Ograniczenia obowiązują do odwołania.
 
Zakaz odwiedzin Email
17.09.2019.
Zakaz odwiedzin w Oddziale Neurologicznym

Informujemy, iż ze względu na zagrożenie epidemiczne, wstrzymano do odwołania odwiedziny pacjentów w Oddziale Neurologicznym.

 
Ogłoszenie Email
17.09.2019.
     Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lubartowie informuje, że w dniu 1.10.2019 r.w godzinach od 12.00 - 15.00 istnieje możliwość przebadania się w kierunku profilaktyki raka skóry.
      Badanie będzie prowadzone w Centrum Medycyny Rodzinnej w Lubartowie przy ul. Cicha 14 w gabinecie nr 7. Osoby zainteresowane proszone są o zgłaszanie telefoniczne do sekretariatu szpitala lub do pielęgniarki naczelnej, telefon (81) 855 20 41 w. 313.
Liczba miejsc ograniczona.
 
Fundacja Polsat wyremontowała Oddział Położniczo-Neonatologiczny Email
09.09.2019.
Oddział uroczyście otwarto w dniu 3 września 2019 r.
       Dzięki Fundacji Polsat przy wsparciu marki Pampers, lubartowski Oddział Położniczo-Neonatologiczny w ciągu trzech miesięcy zmienił się nie do poznania. Po raz pierwszy od ponad 30 lat wymieniono podłogi, drzwi i meble. Gruntownie wyremontowane zostały sale pacjentek, łazienki, gabinet zabiegowy, korytarz. Powstały również nowe pomieszczenia pomocnicze: pokój badań USG, pokój socjalny dla pacjentek i co najważniejsze dla młodych mam nowoczesny pokój laktacyjny, jedyny w województwie, zapewniający intymność, spokój i komfort karmienia maluszków. Odrestaurowane pomieszczenia diagnostyczno-zabiegowe zostały wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt i aparaturę medyczną: skaner żył, laktatory, a także wysokiej klasy aparat USG.
       Oddział Położniczo-Neonatologiczny w Lubartowie jest ośrodkiem o II stopniu referencyjności, w którym z roku na rok zwiększa się liczba urodzeń noworodków. Obecnie jest to oddział na miarę europejską, doskonale wyposażony, spełniający wszelkie wymogi prawa, z oddanym i świetnie wykwalifikowanym personelem.
       Zapraszamy przyszłe mamy, by jedną z najważniejszych chwil w życiu przeżyły w pięknych wnętrzach w przyjaznej kolorystyce, wyposażonych w wysokiej klasy sprzęt mogący uratować zdrowie i życie ich nowo narodzonych dzieci.
       Zdjęcia z uroczystego otwarcia wyremontowanego oddziału znajdują się w naszej galerii.

Image
 
Oświadczenie Email
14.08.2019.

Lubartów, dnia 14 sierpnia 2019 roku

 

OŚWIADCZENIE

SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO ZAKŁADU OPIEKI ZDROWOTNEJ

W LUBARTOWIE

 

W związku z opublikowaniem przez Panią Marlenę Wasil na portalu społecznościowym  Facebook wpisów, które dotyczą udzielania świadczeń medycznych w SP ZOZ w Lubartowie w dniu 3 sierpnia 2019 r. jej narzeczonemu, Dyrekcja SP ZOZ w Lubartowie niniejszym oświadcza, iż działania personelu medycznego SP ZOZ w Lubartowie były prawidłowe oraz podjęte zgodnie z zasadami wiedzy medycznej i doświadczenia życiowego. Wszelkie informacje, o nieprawidłowościach, które zaszły podczas udzielania jej narzeczonemu świadczeń medycznych w SP ZOZ w Lubartowie są nieprawdziwe i nie znajdują potwierdzenia w dokumentacji medycznej.

 

Jednocześnie, SP ZOZ w Lubartowie oświadcza, że zostaną podjęte kroki prawne wobec Pani Marleny Wasil, mające na celu ochronę dóbr osobistych SP ZOZ w Lubartowie.

 

Sylwia Domagała

p.o. Dyrektora

Samodzielny Publiczny

Zakład Opieki Zdrowotnej w Lubartowie

 

 

 
« poprz. nast.  »

Pozycje :: 1 - 5 z 92

Kontakt i adres

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lubartowie
Adres:
ul. Cicha 14
21-100 Lubartów

Ważne telefony:
Centrala - 81 855-20-41
Izba Przyjęć - 81 855-20-41 w. 386
Pediatryczna Izba Przyjęć - 81 854-64-40
Pogotowie Ratunkowe - 81 854-55-49, 999